Característica: Aspecto exquisito Boa resistencia ao impacto, capacidade impermeable e anticorrosión Paquetes de kits de montaxe de instalación estándar para suxeitar o poste Dimensión optimizada Deseñado con tecnoloxía de banda ancha, ganancia media, baixa relación de onda estacionaria
Aplicación: GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/LTE/WLAN/sistema Wi-Fi
Siga estes procedementos para instalar a antena co poste de suxeición, axuste o ángulo de inclinación da antena, aperte os parafusos, os tornillos e as porcas. (1) Os kits de montaxe en forma de L deben aliñarse co parafuso da antena, colocar unha arandela plana, un gancho de resorte, unha tapa de rosca por quendas e logo unha porca bloqueada. (2) Unha varilla roscada en forma de U de M6 debe serrilhada e usar os kits de montaxe en forma de L, suxeite a antena cun poste de 35-50 mm de diámetro e logo unha porca bloqueada. (3) Para obter o mellor sinal, axuste o ángulo de inclinación da antena a través da posición do orificio do kit de montaxe en forma de L, logo bloquee todas as porcas e sele o extremo do conector da antena. (4) A altura da erección debe ser superior a 3 metros desde o nivel da base, e as rexións próximas á erección deben estar libres de edificios altos nin metais grandes. Nunha palabra, terreo aberto.
| Elemento | Especificacións |
| Rango de frecuencia | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Ganancia | 7/10dBi |
| ROE | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Impedancia de entrada | 50Ω |
| Polarización | Vertical |
| Largura do feixe horizontal | 70°/60° |
| Largura da viga vertical | 55°/45° |
| Potencia máxima | 50 W |
| Tipo de conector | N-Femina |
| Dimensión | 230X210X44mm |
| Temperatura de traballo | -40 ℃ ~ +60 ℃ |
| Cor | Branco |
| Montaxe | Montaxe na parede |
| Protección contra a iluminación | Terra de CC |
Instrucións de instalación do cable superflexible N ou 7/16 ou 4310 de 1/2″
Estrutura do conector: (Fig. 1)
A. porca dianteira
B. porca traseira
C. xunta

As dimensións de desmontaxes móstranse no diagrama (Fig. 2); débese prestar atención ao desmontaxes:
1. A superficie final do condutor interior debe estar biselada.
2. Elimine as impurezas como as escamas e as rebabas de cobre na superficie do extremo do cable.

Montaxe da peza de selado: Atornille a peza de selado ao longo do condutor exterior do cable como se mostra no diagrama (Fig. 3).

Montaxe da porca traseira (Fig. 3).

Combine a porca dianteira e traseira atornillando como se mostra no diagrama (Figs (5))
1. Antes de aparafusar, aplique unha capa de graxa lubricante na xunta tórica.
2. Manteña a porca traseira e o cable inmóviles. Aperte o corpo da carcasa principal sobre o corpo da carcasa traseira. Aperte o corpo da carcasa principal do corpo da carcasa traseira cunha chave inglesa. Remate da montaxe.
