1. Estas características son típicas, pero poden non aplicarse a todos os conectores.
2. Hai OEM e ODM dispoñibles.
| Conector macho/femia 4.3-10 para cable RF flexible de 1/2" | TEL-4310M/F.12-RFC |
| Conector macho/femia 4.3-10 para cable RF superflexible de 1/2" | TEL-4310M/F.12S-RFC |
| Conector macho/femia de ángulo recto 4.3-10 para cable RF flexible de 1/2" | TEL-4310M/FA.12-RFC |
| Conector macho/femia de ángulo recto 4.3-10 para cable RF superflexible de 1/2" | TEL-4310M/FA.12S-RFC |
| Conector macho/femia 4.3-10 para cable RF superflexible de 3/8" | TEL-4310M/F.38S-RFC |
| Conector macho Mini DIN 4.1-9.5 para cable superflex de 3/8". | TEL-4195-3/8S-RFC |
| Conector macho/femia 4.3-10 para cable RF flexible de 7/8" | TEL-4310M/F.78-RFC |
| Conector macho 4.3-10 para cable superflexible de 1/4" | TEL-4310M.14S-RFC |
| Conector macho 4.3-10 para cable LMR400 | TEL-4310M.LMR400-RFC |

Modelo:TEL-4310MA.12S-RFC
Descrición
Conector macho de ángulo recto 4.3-10 para cable superflexible de 1/2″
| Material e revestimento | |
| Contacto central | Latón/Pratado |
| Illante | PTFE |
| Corpo e condutor exterior | Latón/aliaxe chapada con trialiaxe |
| Xunta | Goma de silicona |
| Características eléctricas | |
| Características Impedancia | 50 ohmios |
| Rango de frecuencia | CC~6 GHz |
| Resistencia de illamento | ≥5000MΩ |
| Rixidez dieléctrica | ≥2500 V rms |
| Resistencia de contacto central | ≤1,0 mΩ |
| Resistencia de contacto exterior | ≤1,0 mΩ |
| Perda de inserción | ≤0,15 dB |
| ROE | ≤1.15@3.0GHz |
| Rango de temperatura | -40~85 ℃ |
| Impermeable | IP67 |
Instrucións de instalación do cable superflexible N ou 7/16 ou 4310 de 1/2″
Estrutura do conector: (Fig. 1)
A. porca dianteira
B. porca traseira
C. xunta

As dimensións de desmontaxes móstranse no diagrama (Fig. 2); débese prestar atención ao desmontaxes:
1. A superficie final do condutor interior debe estar biselada.
2. Elimine as impurezas como as escamas e as rebabas de cobre na superficie do extremo do cable.

Montaxe da peza de selado: Atornille a peza de selado ao longo do condutor exterior do cable como se mostra no diagrama (Fig. 3).

Montaxe da porca traseira (Fig. 3).

Combine a porca dianteira e traseira atornillando como se mostra no diagrama (Figs (5))
1. Antes de aparafusar, aplique unha capa de graxa lubricante na xunta tórica.
2. Manteña a porca traseira e o cable inmóviles. Aperte o corpo da carcasa principal sobre o corpo da carcasa traseira. Aperte o corpo da carcasa principal do corpo da carcasa traseira cunha chave inglesa. Remate da montaxe.
