Peche de selo de xel para cable de alimentación de 7/8'' a kit de conexión a terra
Aplicación: kit de conexión a terra para cable de alimentación de 7/8" para impermeabilización
Tamaño: Lonxitude 124 mm * Anchura 89,5 mm * Altura 40 mm
Peso neto, 107,5 g
Clase de selado, IP 68
Modelo: TEL-GSC-7/8” a kit de conexión a terra
Descrición: Os produtos de peche con selo de xel proporcionan un método de instalación rápido e de baixo nivel para protexer as inclemencias do tempo das conexións de "puente a antena" e de "puente a alimentador". Características:
Instalación rápida. A instalación dos peches de selado de xel Telsto pódese realizar en segundos.
Os peches de selo de xel Telsto son fáciles de retirar e, na maioría dos casos, reutilizables.
Os peches de selo de xel Telsto teñen un deseño envolvente e non requiren a desconexión dunha conexión por cable.
Os peches de selado de xel Telsto non requiren ferramentas nin materiais especiais para a súa instalación
| Peche de selo de xel | |
| Modelo | TEL-GSC-7/8G |
| Función | Peche de selo de xel para cable de alimentación de 7/8'' a kit de conexión a terra |
| Material | PC+SEBS |
| Tamaño | Lonxitude 124 mm, ancho 89,5 mm, altura 40 mm |
| Entrada | Alimentador de 7/8" (27-29 mm) |
| Saída | cable de terra (7-8 mm) |
| Peso neto | 188 g |
| Vida/duración | Máis de 10 anos |
| Resistencia á corrosión e aos raios ultravioleta | H2S, superou a proba ultravioleta |
| Resistencia ao xeo e á neve | ata 100 mm, sen fugas de auga, sen cambios de forma |
| Nivel de impermeabilidade | IP68 |
| Nivel ignífugo | HB |
| Resistencia ás tormentas | 100E 150 mm/h |