Características
◆ Banda de frecuencia ampla 698-4000 MHz
◆ Cobertura 2G/3G/4G/LTE/5G
◆ Intermodulación pasiva baixa
◆ VSWR e perda de inserción baixas
◆ Alto illamento, interior e exterior, IP65
◆ Amplamente utilizado para solucións para interiores de edificios
| Características eléctricas | |
| Características Impedancia | 50 ohmios |
| Rango de frecuencia | 790-2690 MHz |
| Capacidade máxima de potencia | 200 W |
| Illamento | ≥20dB |
| Perda de inserción | ≤7,0 |
| ROE | ≤1,25 |
| IMD3, dBc a +43DbMX2 | ≤-155 |
| Tipo de conector | DIN-Femia |
| Cantidade de conectores | 8 |
| Temperatura de funcionamento | -30-+55 ℃ |
| Aplicacións | IP65 |
Instrucións de instalación do cable superflexible N ou 7/16 ou 4310 de 1/2″
Estrutura do conector: (Fig. 1)
A. porca dianteira
B. porca traseira
C. xunta

As dimensións de desmontaxes móstranse no diagrama (Fig. 2); débese prestar atención ao desmontaxes:
1. A superficie final do condutor interior debe estar biselada.
2. Elimine as impurezas como as escamas e as rebabas de cobre na superficie do extremo do cable.

Montaxe da peza de selado: Atornille a peza de selado ao longo do condutor exterior do cable como se mostra no diagrama (Fig. 3).

Montaxe da porca traseira (Fig. 3).

Combine a porca dianteira e traseira atornillando como se mostra no diagrama (Figs (5))
1. Antes de aparafusar, aplique unha capa de graxa lubricante na xunta tórica.
2. Manteña a porca traseira e o cable inmóviles. Aperte o corpo da carcasa principal sobre o corpo da carcasa traseira. Aperte o corpo da carcasa principal do corpo da carcasa traseira cunha chave inglesa. Remate da montaxe.
