Característica: Aspecto exquisito Apto para montaxe no teito normal Banda de frecuencia ampla, onda estacionaria baixa, forte capacidade antiinterferencia
Aplicación: Cobertura omnidireccional en interiores GSM/CDMA/PCS/3G/4G/LTE/sistema WLAN
| Especificacións mecánicas | |
| Dimensións | 204 x 115 mm |
| Peso | 0,5 kg |
| Material do radiador | Latón chapado en prata |
| Material do radomo | ABS |
| Cor do radomo | Branco marfil |
| Humidade operativa | < 95% |
| Temperatura de funcionamento | -40~55 ℃ |
| Especificacións eléctricas | |
| Rango de frecuencia | 806-960 MHz 1710~2500 MHz 2500-2700 MHz |
| Ganancia | 2 dBi ± 0,5 4 dBi ± 1 4 dBi ± 1 |
| ROE | ≤1,4 |
| Polarización | Vertical |
| Redondeza do patrón, dB | ±1 ±1 ±1,5 |
| Largura da viga vertical | 85 55 50 |
| IMD3, dBc a +33 dBm | ≤-140 |
| Impedancia de entrada | 50Ω |
| Potencia máxima de entrada | 50 W |
| Conector | Muller N |
Instrucións de instalación do cable superflexible N ou 7/16 ou 4310 de 1/2″
Estrutura do conector: (Fig. 1)
A. porca dianteira
B. porca traseira
C. xunta

As dimensións de desmontaxes móstranse no diagrama (Fig. 2); débese prestar atención ao desmontaxes:
1. A superficie final do condutor interior debe estar biselada.
2. Elimine as impurezas como as escamas e as rebabas de cobre na superficie do extremo do cable.

Montaxe da peza de selado: Atornille a peza de selado ao longo do condutor exterior do cable como se mostra no diagrama (Fig. 3).

Montaxe da porca traseira (Fig. 3).

Combine a porca dianteira e traseira atornillando como se mostra no diagrama (Figs (5))
1. Antes de aparafusar, aplique unha capa de graxa lubricante na xunta tórica.
2. Manteña a porca traseira e o cable inmóviles. Aperte o corpo da carcasa principal sobre o corpo da carcasa traseira. Aperte o corpo da carcasa principal do corpo da carcasa traseira cunha chave inglesa. Remate da montaxe.
