Característica: Aspecto exquisito Apto para montaxe no teito normal Banda de frecuencia ampla, onda estacionaria baixa, forte capacidade antiinterferencias.
| Elemento | Especificacións |
| Rango de frecuencia | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Ganancia | 3±1dBi/4±1dBi |
| ROE | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Impedancia de entrada | 50Ω |
| Polarización | Vertical |
| Largura do feixe horizontal | 360° |
| Largura da viga vertical | 85±15°/55±15° |
| Potencia máxima | 50 W |
| Tipo de conector | N-Femina |
| Diámetro | Ø164x94mm |
| Cor | Branco |
| Temperatura | Funcionamento: -40 ℃ ~ +60 ℃ |
| Rango de humidade relativa | 5%~95% |
| Método de montaxe | Fixado con parafusos |
Instrucións de instalación do cable superflexible N ou 7/16 ou 4310 de 1/2″
Estrutura do conector: (Fig. 1)
A. porca dianteira
B. porca traseira
C. xunta

As dimensións de desmontaxes móstranse no diagrama (Fig. 2); débese prestar atención ao desmontaxes:
1. A superficie final do condutor interior debe estar biselada.
2. Elimine as impurezas como as escamas e as rebabas de cobre na superficie do extremo do cable.

Montaxe da peza de selado: Atornille a peza de selado ao longo do condutor exterior do cable como se mostra no diagrama (Fig. 3).

Montaxe da porca traseira (Fig. 3).

Combine a porca dianteira e traseira atornillando como se mostra no diagrama (Figs (5))
1. Antes de aparafusar, aplique unha capa de graxa lubricante na xunta tórica.
2. Manteña a porca traseira e o cable inmóviles. Aperte o corpo da carcasa principal sobre o corpo da carcasa traseira. Aperte o corpo da carcasa principal do corpo da carcasa traseira cunha chave inglesa. Remate da montaxe.
