806-960 MHz e 1710-2700 MHz
Polarización vertical
Uso en interiores ou exteriores
Montaxe na parede ou na tubaxe
Aspecto exquisito Boa resistencia ao impacto, capacidade impermeable e anticorrosión Paquetes de kits de montaxe de instalación estándar para suxeitar o poste Dimensión optimizada Deseñado con tecnoloxía de banda ancha, ganancia media, baixa relación de onda estacionaria
Aplicación: GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/LTE/WLAN/sistema Wi-Fi
Siga estes procedementos para instalar a antena co poste de suxeición, axuste o ángulo de inclinación da antena, aperte os parafusos, os tornillos e as porcas. (1) Os kits de montaxe en forma de L deben aliñarse co parafuso da antena, colocar unha arandela plana, un gancho de resorte, unha tapa de rosca por quendas e logo unha porca bloqueada. (2) Unha varilla roscada en forma de U de M6 debe serrilhada e usar os kits de montaxe en forma de L, suxeite a antena cun poste de 35-50 mm de diámetro e logo unha porca bloqueada. (3) Para obter o mellor sinal, axuste o ángulo de inclinación da antena a través da posición do orificio do kit de montaxe en forma de L, logo bloquee todas as porcas e sele o extremo do conector da antena. (4) A altura da erección debe ser superior a 3 metros desde o nivel da base, e as rexións próximas á erección deben estar libres de edificios altos nin metais grandes. Nunha palabra, terreo aberto.
Características:
● Aspecto exquisito
● Boa capacidade de defensa, resistencia ao impacto, impermeabilización, anticorrosión, etc.
| Especificacións mecánicas | |
| Dimensións | 445*210*65 |
| Peso | 1 kg |
| Material do radiador | Cobre |
| Material do radomo | ABS |
| Cor do radomo | Branco marfil |
| Humidade relativa | 5%-95% |
| Temperatura de funcionamento | -40~60 ℃ |
| Kit de montaxe | Montaxe en parede e en tubaxes |
| Especificacións eléctricas | |
| Rango de frecuencia | 806-960 MHz 1710-2700 MHz |
| Ganancia | 10dBi 12dBi |
| ROE | ≤1,5:1 |
| Polarización | Vertical |
| Anchura do feixe a metade da potencia | Altura: 65/50° V: 55/40° |
| Relación dianteira-traseira | 20 dB |
| Impedancia de entrada | 50Ω |
| Potencia máxima de entrada | 50 W |
| Protección contra raios | Terra de CC |
| Conector | Muller N |
Instrucións de instalación do cable superflexible N ou 7/16 ou 4310 de 1/2″
Estrutura do conector: (Fig. 1)
A. porca dianteira
B. porca traseira
C. xunta

As dimensións de desmontaxes móstranse no diagrama (Fig. 2); débese prestar atención ao desmontaxes:
1. A superficie final do condutor interior debe estar biselada.
2. Elimine as impurezas como as escamas e as rebabas de cobre na superficie do extremo do cable.

Montaxe da peza de selado: Atornille a peza de selado ao longo do condutor exterior do cable como se mostra no diagrama (Fig. 3).

Montaxe da porca traseira (Fig. 3).

Combine a porca dianteira e traseira atornillando como se mostra no diagrama (Figs (5))
1. Antes de aparafusar, aplique unha capa de graxa lubricante na xunta tórica.
2. Manteña a porca traseira e o cable inmóviles. Aperte o corpo da carcasa principal sobre o corpo da carcasa traseira. Aperte o corpo da carcasa principal do corpo da carcasa traseira cunha chave inglesa. Remate da montaxe.
