Antenas/ Estación base/ Emisión/ Montaxe de cables/ Móbil/ Compoñentes/ Instrumentación/ Radio microondas/ Mil-Aero
PCS/Radar/Radios/Satcom/Protección contra sobretensións WLAN
N Macho Ángulo Recto para 1/2 LCF
| Interface | |||
| Segundo | IEC 60169-16 | ||
| Eléctrico | |||
| Impedancia característica | 50 ohmios | ||
| Rango de frecuencia | CC-11 GHz | ||
| ROE | ROE ≤ 1,10 (3,0 G) | ||
| PIM3 | ≤-160dBc@2x20w | ||
| Tensión dieléctrica resistente | ≥2500 V RMS, 50 Hz, ao nivel do mar | ||
| Resistencia de contacto | Contacto central ≤1mΩ Contacto externo ≤1mΩ | ||
| Resistencia dieléctrica | ≥5000MΩ | ||
| Mecánico | |||
| Durabilidade | Ciclos de apareamento ≥500 ciclos | ||
| Material e revestimento | |||
| Material | chapado | ||
| Corpo | Latón | Tri-Alloy | |
| Illante | PTFE | - | |
| Condutor central | Bronce fosforoso de estaño | Ag | |
| Xunta | Goma de silicona | - | |
| Outros | Latón | Ni | |
| Ambiental | |||
| Rango de temperatura | -40 ℃ ~ +85 ℃ | ||
| Cumprimento de Rosh | Cumprimento total da normativa ROHS | ||
P: Aceptades a personalización?
R: Si, personalizamos os produtos segundo os requisitos do cliente.
P: Canto tempo leva o prazo de entrega?
R: Normalmente mantemos stock, polo que a entrega é rápida. Para pedidos a granel, dependerá da demanda.
P: Cales son os métodos de envío?
R: Acéptanse métodos de envío flexibles segundo a urxencia do cliente, como DHL, UPS, Fedex, TNT, por aire ou por mar.
P: Podemos imprimir o noso logotipo ou nome da empresa nos seus produtos ou paquetes?

Modelo:TEL-NMA.12-RFC
Descrición:
Conector macho angular N para cable coaxial flexible de 1/2″
| Material e revestimento | |
| Contacto central | Latón/Pratado |
| Illante | PTFE |
| Corpo e condutor exterior | Latón/aliaxe chapada con trialiaxe |
| Xunta | Goma de silicona |
| Características eléctricas | |
| Características Impedancia | 50 ohmios |
| Rango de frecuencia | CC~3 GHz |
| Resistencia de illamento | ≥5000MΩ |
| Rixidez dieléctrica | ≥2500 V rms |
| Resistencia de contacto central | ≤1,0 mΩ |
| Resistencia de contacto exterior | ≤0,25 mΩ |
| Perda de inserción | ≤0,12 dB a 3 GHz |
| ROE | ≤1,08 a -3,0 GHz |
| Rango de temperatura | -40~85 ℃ |
| PIM dBc (2 × 20 W) | ≤-160 dBc (2×20 W) |
| Impermeable | IP67 |
Instrucións de instalación do cable superflexible N ou 7/16 ou 4310 de 1/2″
Estrutura do conector: (Fig. 1)
A. porca dianteira
B. porca traseira
C. xunta

As dimensións de desmontaxes móstranse no diagrama (Fig. 2); débese prestar atención ao desmontaxes:
1. A superficie final do condutor interior debe estar biselada.
2. Elimine as impurezas como as escamas e as rebabas de cobre na superficie do extremo do cable.

Montaxe da peza de selado: Atornille a peza de selado ao longo do condutor exterior do cable como se mostra no diagrama (Fig. 3).

Montaxe da porca traseira (Fig. 3).

Combine a porca dianteira e traseira atornillando como se mostra no diagrama (Figs (5))
1. Antes de aparafusar, aplique unha capa de graxa lubricante na xunta tórica.
2. Manteña a porca traseira e o cable inmóviles. Aperte o corpo da carcasa principal sobre o corpo da carcasa traseira. Aperte o corpo da carcasa principal do corpo da carcasa traseira cunha chave inglesa. Remate da montaxe.

O noso equipo
Ser o escenario para facer realidade os soños dos nosos empregados! Construír un equipo máis feliz, máis unido e máis profesional! Damos unha sincera benvida aos compradores estranxeiros para que nos consulten para unha cooperación a longo prazo e un avance mutuo.
Prezo competitivo fixo. Insistimos constantemente na evolución das solucións, investimos bos fondos e recursos humanos na actualización tecnolóxica e facilitamos a mellora da produción, satisfacendo as necesidades dos clientes potenciais de todos os países e rexións.
O noso equipo ten unha ampla experiencia industrial e un alto nivel técnico. O 80 % dos membros do equipo teñen máis de 5 anos de experiencia no servizo de produtos mecánicos. Polo tanto, confiamos en ofrecerlle a mellor calidade e servizo. Ao longo dos anos, a nosa empresa foi eloxiada e apreciada por un gran número de clientes novos e antigos, en liña co propósito de "alta calidade e servizo perfecto".