Antenas/ Estación base/ Emisión/ Montaxe de cables/ Móbil/ Compoñentes/ Instrumentación/ Radio microondas/ Mil-Aero
PCS/Radar/Radios/Satcom/Protección contra sobretensións WLAN
1. Tamén personalizamos produtos especiais para satisfacer os requisitos dos nosos clientes. Simplemente móstranos o teu debuxo, mostra ou detalles indicados e nós producirémolo, ou envíanos os teus parámetros de enxeñaría específicos, como IMD, VSWR, chapado, etc.
2. Pódese proporcionar unha mostra.
3. Responderémosche á túa consulta en 24 horas.

Modelo:TEL-NMA.12S-RFC
Descrición
Conector macho angular N para cable superflexible de 1/2″
| Material e revestimento | |
| Contacto central | Latón/Pratado |
| Illante | PTFE |
| Corpo e condutor exterior | Latón/aliaxe chapada con trialiaxe |
| Xunta | Goma de silicona |
| Características eléctricas | |
| Características Impedancia | 50 ohmios |
| Rango de frecuencia | CC~3 GHz |
| Resistencia de illamento | ≥5000MΩ |
| Rixidez dieléctrica | ≥2500 V rms |
| Resistencia de contacto central | ≤1,0 mΩ |
| Resistencia de contacto exterior | ≤0,2 mΩ |
| Perda de inserción | ≤0,12 dB a 3 GHz |
| ROE | ≤1,1 a -3,0 GHz |
| Rango de temperatura | -40~85 ℃ |
| PIM dBc (2 × 20 W) | ≤-160 dBc (2×20 W) |
| Impermeable | IP67 |
Instrucións de instalación do cable superflexible N ou 7/16 ou 4310 de 1/2″
Estrutura do conector: (Fig. 1)
A. porca dianteira
B. porca traseira
C. xunta

As dimensións de desmontaxes móstranse no diagrama (Fig. 2); débese prestar atención ao desmontaxes:
1. A superficie final do condutor interior debe estar biselada.
2. Elimine as impurezas como as escamas e as rebabas de cobre na superficie do extremo do cable.

Montaxe da peza de selado: Atornille a peza de selado ao longo do condutor exterior do cable como se mostra no diagrama (Fig. 3).

Montaxe da porca traseira (Fig. 3).

Combine a porca dianteira e traseira atornillando como se mostra no diagrama (Figs (5))
1. Antes de aparafusar, aplique unha capa de graxa lubricante na xunta tórica.
2. Manteña a porca traseira e o cable inmóviles. Aperte o corpo da carcasa principal sobre o corpo da carcasa traseira. Aperte o corpo da carcasa principal do corpo da carcasa traseira cunha chave inglesa. Remate da montaxe.
