A serie 4.3-10 está deseñada para satisfacer as crecentes necesidades de rendemento dos equipos de rede móbil, por exemplo, para conectar a RRU á antena. O pequeno tamaño e peso destes conectores fan xustiza á miniaturización dos compoñentes da rede de radio móbil. Tres mecanismos de acoplamento diferentes dos conectores de ficha: de parafuso, de bloqueo rápido/empurrar-tirar e de parafuso manual, pódense acoplar a todos os conectores jack.
| Interface | |||
| Segundo | IEC 60169-54 | ||
| Eléctrico | |||
| Impedancia característica | 50 ohmios | ||
| Rango de frecuencia | CC-6 GHz | ||
| ROE | ROE ≤ 1,10 (3,0 G) | ||
| PIM3 | ≤-160dBc@2x20w | ||
| Tensión dieléctrica resistente | ≥2500 V RMS, 50 Hz, ao nivel do mar | ||
| Resistencia de contacto | Contacto central ≤1,0 mΩ Contacto externo ≤1,0 mΩ | ||
| Resistencia dieléctrica | ≥5000MΩ | ||
| Mecánico | |||
| Durabilidade | Ciclos de apareamento ≥500 ciclos | ||
| Material e revestimento | |||
| Material | chapado | ||
| Corpo | Latón | Tri-Alloy | |
| Illante | PTFE | - | |
| Condutor central | Bronce fosforoso de estaño | Ag | |
| Xunta | Goma de silicona | - | |
| Outros | Latón | Ni | |
| Ambiental | |||
| Rango de temperatura | -40 ℃ ~ +85 ℃ | ||
| Cumprimento de Rosh | Cumprimento total da normativa ROHS | ||
1. Estas características son típicas, pero poden non aplicarse a todos os conectores.
2. Hai OEM e ODM dispoñibles.
| Conector macho/femia 4.3-10 para cable RF flexible de 1/2" | TEL-4310M/F.12-RFC |
| Conector macho/femia 4.3-10 para cable RF superflexible de 1/2" | TEL-4310M/F.12S-RFC |
| Conector macho/femia de ángulo recto 4.3-10 para cable RF flexible de 1/2" | TEL-4310M/FA.12-RFC |
| Conector macho/femia de ángulo recto 4.3-10 para cable RF superflexible de 1/2" | TEL-4310M/FA.12S-RFC |
| Conector macho/femia 4.3-10 para cable RF superflexible de 3/8" | TEL-4310M/F.38S-RFC |
| Conector macho Mini DIN 4.1-9.5 para cable superflex de 3/8". | TEL-4195-3/8S-RFC |
| Conector macho/femia 4.3-10 para cable RF flexible de 7/8" | TEL-4310M/F.78-RFC |
| Conector macho 4.3-10 para cable superflexible de 1/4" | TEL-4310M.14S-RFC |
| Conector macho 4.3-10 para cable LMR400 | TEL-4310M.LMR400-RFC |

Modelo:TEL-4310MA.12-RFC
Descrición:
Conector macho de ángulo recto 4.3-10 para cable flexible de 1/2″
| Material e revestimento | |
| Contacto central | Latón/Pratado |
| Illante | PTFE |
| Corpo e condutor exterior | Latón/aliaxe chapada con trialiaxe |
| Xunta | Goma de silicona |
| Características eléctricas | |
| Características Impedancia | 50 ohmios |
| Rango de frecuencia | CC~3 GHz |
| Resistencia de illamento | ≥5000MΩ |
| Rixidez dieléctrica | ≥2500 V rms |
| Resistencia de contacto central | ≤1,0 mΩ |
| Resistencia de contacto exterior | ≤1,0 mΩ |
| Perda de inserción | ≤0,1 dB a 3 GHz |
| ROE | ≤1,1 a -3,0 GHz |
| Rango de temperatura | -40~85 ℃ |
| PIM dBc (2 × 20 W) | ≤-160 dBc (2×20 W) |
| Impermeable | IP67 |
Shanghai Qikun Communication Technology Co., Ltd. prioriza o cliente e o servizo como cultura corporativa, adhírese á filosofía empresarial de integridade, profesionalidade, innovación e cooperación, e comprométese a proporcionar aos clientes servizos de tecnoloxía da comunicación de alta calidade, eficientes e de valor engadido. Estas son algunhas das vantaxes da nosa empresa:
Centrámonos na experiencia do cliente e melloramos constantemente a calidade do servizo. Tomamos as necesidades dos clientes como punto de partida, ofrecemos solucións personalizadas para os clientes mediante unha comunicación e cooperación eficaces e controlamos estritamente a calidade do servizo para garantir a máxima satisfacción do cliente.
Contamos cun equipo de alta calidade, unha forte forza técnica, unha rica experiencia práctica e un espírito innovador. Seguindo o concepto de "logros profesionais no futuro", continuamos a aprender e a ampliar o campo técnico e ofrecemos aos clientes os servizos máis recentes, mellores e máis profesionais.
Instrucións de instalación do cable superflexible N ou 7/16 ou 4310 de 1/2″
Estrutura do conector: (Fig. 1)
A. porca dianteira
B. porca traseira
C. xunta

As dimensións de desmontaxes móstranse no diagrama (Fig. 2); débese prestar atención ao desmontaxes:
1. A superficie final do condutor interior debe estar biselada.
2. Elimine as impurezas como as escamas e as rebabas de cobre na superficie do extremo do cable.

Montaxe da peza de selado: Atornille a peza de selado ao longo do condutor exterior do cable como se mostra no diagrama (Fig. 3).

Montaxe da porca traseira (Fig. 3).

Combine a porca dianteira e traseira atornillando como se mostra no diagrama (Figs (5))
1. Antes de aparafusar, aplique unha capa de graxa lubricante na xunta tórica.
2. Manteña a porca traseira e o cable inmóviles. Aperte o corpo da carcasa principal sobre o corpo da carcasa traseira. Aperte o corpo da carcasa principal do corpo da carcasa traseira cunha chave inglesa. Remate da montaxe.
