Os cables de conexión de fibra óptica Telsto están compostos por un corpo exterior de polímero e un conxunto interior equipado cun mecanismo de aliñamento de precisión. Consulte o diagrama anterior para obter información dimensional. Estes adaptadores están feitos con precisión e fabricados segundo especificacións esixentes. A combinación de mangas de aliñamento de cerámica/bronce fosforoso e unha carcasa de polímero moldeada con precisión proporciona un rendemento mecánico e óptico consistente a longo prazo.
1. Prezo competitivo
2. Baixa perda de inserción e PDL
3. Rematado e probado en fábrica
4. Opcións de fibra: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 e fibra PM Panda
5. Opcións de conectores: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP
6. Opcións de pulido: PC/UPC/APC
7. Conector de características con férulas cerámicas
1. Rede de acceso
2. Sistemas de telecomunicacións/CATV
3.FTTx
| Diámetro exterior da fibra óptica | φ0,9 mm, φ2,0 mm, φ3,0 mm dispoñibles |
| perda de inserción | ≤0,2 dB |
| Perda de retorno | PC ≥ 40dB, UPC ≥ 50dB, APC ≥ 60dB |
| Proba de intercambiabilidade | ≤0,2 dB |
| Proba de vibración | ≤0,1 dB (10-60 Hz, amplitude de 1,5 mm) |
| Proba de resistencia á tracción | ≤0,1 dB (tensión de 0-15 Hg, agás para a fibra de φ0,9 mm) |
| Proba de alta temperatura | ≤0,2 dB (+85 ℃, continuo durante 100 horas) |
| Proba de baixa temperatura | ≤0,2 dB (-40 ℃, continuo durante 100 horas) |
| Proba de ciclos de temperatura | ≤0,2 dB (-40 ℃ a +85 ℃, despois de 5 ciclos) |
| Proba de humidade | ≤0,2 dB (+25 ℃ a +65 ℃, humidade relativa 93 %, despois de 100 horas) |
|
Conectores comúns | SC (conector estándar)/LC (conector de formato pequeno)/FC (conector de férula)/ST (conector de punta recta) |